Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Slaská

Pošta od čestnej občianky Vytlačiť
 

Vážený pán starosta, vážené obecné zastupiteľstvo,


dovoľte, aby som Vám pri príležitosti prvého pracovného zasadania Vášho zastupiteľstva zablahoželala k zvoleniu do nového volebného obdobia a vyjadrila potešenie nad tým, že občania Slaskej Vám prejavili dôveru v tohtoročných komunálnych voľbách. Vybrali si Vás preto, že svojou doterajšou prácou ste ich presvedčili, že Vašou úprimnou snahou je zveľaďovať obec a zlepšiť každodenný život ľudí vo Vašej obci. Z vlastných skúseností viem, že práca v prospech občanov nie je prechádzka ružovou záhradou, ale keď človek nájde v tejto práci určitý zmysel svojho poslania, teší ho, že práve on má možnosť pomôcť svojím rozhodnutím prispieť k novým možnostiam svojej obce. Práve Vy máte v súčasnosti v rukách osud obce na ďalšie štyri roky a som presvedčená, že svoj mandát naplníte podľa predstáv občanov a nadviažete na pozitívne kroky predchádzajúceho obdobia v rozvoji Slaskej.

Želám Vám, aby ste vytvorili spolu so starostom kvalitný tím ľudí, ktorý dokáže naplniť svoje volebné sľuby a mali ste dostatok energie a odhodlania prekonávať prekážky, ale aj tešiť sa z radostí a úspechov. Veď život je vždy krásny. Len tú krásu treba vedieť nájsť.

S úctou


Zdenka Kramplová, v.r.


V Bratislave 10.12.2010
 


 
 

webygroup

dnes je: 19.7.2018

meniny má: Dušana


7525028

Úvodná stránka