Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Slaská

Prerušenie dodávky elektrickej energieVytlačiť
 

sse_d.png

Stredoslovenská energetika - Distribúcia, a.s. oznamuje, že v dňoch 31.10.2017 a 7.11.2017,  v čase od 7.00 hod.  bude v obci Slaská prerušená distribúcia elektriny z dôvodu odstraňovania poruchy na zariadeniach distribučnej sústavy spoločnosti Stredoslovenská energetika - Distribúcia, a.s.

Predpokladaný termín obnovenia distribúcie elektriny je približne o 18.00hod. a závisí od charakteru poruchy a rozsahu prác pri odstraňovaní poruchy.

Nakoľko dôjde k prerušeniu distribúcie elektriny, odporúčame Vám, aby ste vykonali potrebné opatrenia, ktoré zabránia vzniku prípadných škôd, nakoľko SSE-D ako prevádzkovateľ distribučnej sústavy nezodpovedá (s výnimkou škody, ktorá vznikla jeho zavinením) za škodu vzniknutú obmedzením, alebo prerušením distribúcie elektriny, ak bolo obmedzenie alebo prerušenie vykonané v súlade s ust. § 31 odsek 1 písm. e) bod 6 zákona č. 251/2012 Z.z. o energetike a o zmene niektorých zákonov, t.j. ak bolo obmedzenie, alebo prerušenie distribúcie elektriny vykonané pri poruchách na zariadeniach distribučnej sústavy a počas ich odstraňovania.


 
 

webygroup

dnes je: 19.7.2018

meniny má: Dušana


7525051

Úvodná stránka