Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Slaská

Prerušenie dodávky elektrinyVytlačiť
 

SSD-logo.jpg
Stredoslovenská distribučná, a.s. oznamuje, že dňa 15.10.2018 (pondelok), v čase od 8.30 hod. bude v obci Slaská prerušená distribúcia elektriny z dôvodu odstraňovania poruchy na zariadeniach distribučnej sústavy spoločnosti Stredoslovenská distribučná, a.s. Prerušenie dodávky elektriny bude v dolnej časti obce, časť obce pod kostolom, farský úrad, obecný úrad a v častiach obce Dielničky a Tomášková.

Predpokladaný termín obnovenia distribúcie elektriny je 15.10.2018 o 14.30hod. a závisí od charakteru poruchy a rozsahu prác pri odstraňovaní poruchy.

Nakoľko dôjde k prerušeniu distribúcie elektriny, odporúčame Vám, aby ste vykonali potrebné opatrenia, ktoré zabránia vzniku prípadných škôd, nakoľko SSD ako prevádzkovateľ distribučnej sústavy nezodpovedá (s výnimkou škody, ktorá vznikla jeho zavinením) za škodu vzniknutú obmedzením, alebo prerušením distribúcie elektriny, ak bolo obmedzenie alebo prerušenie vykonané v súlade s ust. § 31 odsek 1 písm. e) bod 6 zákona č. 251/2012 Z.z. o energetike a o zmene niektorých zákonov, t.j. ak bolo obmedzenie, alebo prerušenie distribúcie elektriny vykonané pri poruchách na zariadeniach distribučnej sústavy a počas ich odstraňovania.

 

Zoznam odberných miest nájdete v prílohe.


 
 

webygroup

dnes je: 20.6.2019

meniny má: Valéria


10387808

Úvodná stránka