Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Slaská

Výmena okien na telovýchovnej jednoteVytlačiť
 

20180409_153000.jpg

V rámci budov v majetku obce sa snažíme postupne vymieňať okná za nové. V súčasnosti už nové okná má obecný úrad, kultúrny dom, klub dôchodcov, miestna dychovka, minifitko, poštové stredisko, spoločenská miestnosť na TJ, bývalá materská škola vrátane bytu a suterénu. V niektorých prípadoch sme hneď riešili aj vstupné vchodové dvere.

 

20180409_152911.jpgTento rok prišli na rad šatne v budove telovýchovnej jednoty, kde boli ešte okná z čias výstavby budovy, na ktorých sa dokonale podpísal zub času. Po zrealizovaní verejného obstarávania, došlo k podpise zmluvy o dielo a následne začiatkom apríla aj k vykonaniu samotného diela. Dnes už budova nové okná má a pozitívne sa vďaka novým oknám zmenil aj jej vonkajší vzhľad. Pri tejto akcii došlo k spolupráci troch subjektov, ktoré združili finančné prostriedky na základe zmluvy a dali tak zelenú výmene týchto okien. Projekt teda finančne podporili obec Slaská, OZ Športový klub Slaská a OZ Pro Slaská.


 
 

webygroup

dnes je: 23.2.2019

meniny má: Roman, Romana


9766691

Úvodná stránka