Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Slaská

Polícia upozorňuje-seniori nedajte sa oklamaťVytlačiť
 

Vážení spoluobčania, najmä osoby vyššieho veku, opakovane Vás vyzývame k zvýšenej ostražitosti,   obozretnosti a opatrnosti voči osobám, ktoré nepoznáte!

Na základe opätovného zaznamenania trestnej činnosti páchanej na osobách vyššieho veku (seniorov),  polícia v  Žiari nad Hronom upozorňuje občanov, najmä seniorov, aby nedôverovali cudzím osobám, ktoré pod rôznymi podvodnými zámienkami  lákajú od ľudí peniaze s úmyslom okradnúť ich niekedy aj o celoživotné úspory. Upozorňujeme,  aby občania nepožičiavali peniaze osobám, ktoré nepoznajú, nakoľko môže ísť o podvodníkov a zlodejov.

Opakovane zdôrazňujeme, aby seniori v žiadnom prípade nevpúšťali neznáme osoby do svojich príbytkov, neboli s nimi osamote a neukazovali, resp. nevyberali pred nimi peniaze, nakoľko páchatelia ovládajú veľa spôsobov ako odlákať ich pozornosť a v nestráženej chvíli im ukradnú celoživotné úspory.

V prípade, ak by Vás niekto podozrivý oslovil,   nevpúšťajte  ho do svojho príbytku a okamžite kontaktujte políciu na bezplatnú telefónnu linku 158


 
 

webygroup

dnes je: 23.3.2019

meniny má: Adrián


9847576

Úvodná stránka